Home Заходи та події
Заходи та події

Семінар-навчання для осіб, засуджених до покарань, що не пов’язані з позбавленням волі та звільнених з місць позбавлення волі Рівненського району

E-mail Print PDF

p26_05_11_1.JPG24.05.2011 року на базі Рівненського районного центру зайнятості за ініціативи Рівненського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено семінар-навчання для осіб, засуджених до покарань, що не пов'язані з позбавленням волі та звільнених з місць позбавлення волі. В семінарі взяли участь Свінцицька Ольга Миколаївна - провідний спеціаліст Рівненського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Шкурат Олексій Миколайович - заступник директора Рівненського районного центру зайнятості, Пачебула Володимир Йосипович - начальник відділу взаємодії з роботодавцями, Скорич Сергій Васильович - начальник відділу активної підтримки безробітних, Рябушиць Сергій Миколайович - інспектор міжрайонної кримінально-виконавчої інспекції.

Last Updated on Thursday, 26 May 2011 08:12 Read more...
 

Святкування Дня сім’ї в Гощанському районі

E-mail Print PDF

15 травня 2011 року в Гощанському районі відбулися святкування з нагоди Міжнародного дня сім'ї. В районному центрі дітей, юнацтва та молоді був проведений захід для опікунів, піклувальників дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, прийомних батьків. Організатори свята таким чином хотіли висловити вдячність людям, які замінили «маму» і «тата» для цих діток.

Відвідали районний захід і привітали зі святом гостей голова районної державної адміністрації Г.Владичук та заступник голови районної державної адміністрації О.Подмока.

В рамках святкування для гостей була проведена концертна програма, дітки  мали змогу подарувати дорослим свої малюнки на асфальті та пограти в ігротеки.

Учасники святкування отримали в знак вдячності за їх турботу квіти та подарунки, а завершилося свято солодким столом.

Last Updated on Thursday, 19 May 2011 09:00
 

Акція до Дня Перемоги у Млинові

E-mail Print PDF

p17_05_11_1.jpgКожен рік наш народ відзначає День Перемоги. Так з метою відзначення 66-ї річниці Дня Перемоги спеціалістами Млинівського районного центру СССДМ в рамках роботи спеціалізованого формування «Школа волонтерів» була проведена акція «Георгієвська стрічка на грудях у ветеранів». Мета акції: Привернути увагу молоді до ветеранів, які віддали за нас свою молодість - адже їх лишилося так мало.

В ході акції волонтери центру під час мітингу біля Меморіалу Слави мали можливість подарувати кожному ветерану Георгієвську стрічку, щиру посмішку та слова вдячності за їхній нелегкий подвиг.

Last Updated on Tuesday, 17 May 2011 10:19
 

Семінар директорів райміськцентрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

E-mail Print PDF

14 квітня 2011 року Рівненським обласним центром було проведено семінар з питань здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, участь в якому взяли директори   райміськцентрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та керівники закладів соціального обслуговування Рівненської області.

Під час проведення семінару було проаналізовано результати здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю у 2010 році та І кварталі 2011 році, перспективи розвитку основних напрямів діяльності; обговорено результати проведення Комісією Адміністрації Президента України вивчення стану організації роботи у сфері соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та стан дотримання центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді нормативно-правової бази щодо надання соціальних послуг за результатами перевірок прокуратури України.

Last Updated on Monday, 18 April 2011 11:17 Read more...
 

Обласний фестиваль творчості „Повір у себе, і в тебе повірять інші”

E-mail Print PDF

У 2011 році Рівненський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках обласного фестивалю творчості для дітей-сиріт, дітей з функціональними обмеженнями та молодих людей з вадами здоров'я „Повір у себе, і в тебе повірять інші" проводить щоквартальні обласні конкурси творчих робіт „Як живемо і вчимося - наші мрії":

Last Updated on Tuesday, 05 April 2011 15:10 Read more...
 


Page 142 of 144