Home Заходи та події
Заходи та події

ЮВІЛЕЙНА 25-а благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF

Рівненський обласний центр соціальних служб та громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива» запрошують всіх бажаючих приєднатись до ЮВІЛЕЙНОЇ 25-ї благодійної акції «Що приніс нам Святий Миколай» та надати спонсорську допомогу продукцією власного виробництва або коштами для придбання канцтоварів та солодких подарунків дітям-учасникам цього заходу.
Акція відбудеться в громадах Рівненської області для 600 дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО/ООС, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, дітей з сімей вимушених переселенців, дітей з інвалідністю та дітей-сиріт, дітей, розбавлених батьківського піклування.
Кошти Ви можете перерахувати на рахунок:
Громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива» КОД ЄДРПОУ 41650043 р/р:
номер рахунку за стандартом IBAN UA633333910000026005054739071 РФ АТКБ «Приватбанк з поміткою «На проведення акції «Що приніс нам Св. Миколай»;
номер рахунку за стандартом IBAN UA463204780000026004924431139 АБ «Укргазбанк з поміткою «На проведення акції «Що приніс нам Св. Миколай».
Рекламу Вашої благодійної діяльності гарантуємо. Хід проведення акції в районах та містах області та фінансова звітність про використання залучених коштів та подарунків буде постійно висвітлюватись на наших сторінках у фейсбуці та веб-сайті www.rocsssdm.rv.ua.
При потребі Вам будуть надані копії всіх фінансових документів.
Заздалегідь вдячні Вам за підтримку та допомогу!

 

НІ насильству в сім’ї! Дій!

E-mail Print PDF
Last Updated on Friday, 20 August 2021 11:44
 

Форум "Громада без насильства"

E-mail Print PDF

20 серпня працівники Рівненського обласного центру соціальних служб взяли участь у підсумковому Форумі "Громада без насильства. Протидія гендерно зумовленому насильству, допомога постраждалим. Налагодження взаємодії у сфері запобігання домашньому насильству в територіальних громадах Рівненщини".

 

Навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу

E-mail Print PDF

18 травня 2021 року Рівненським обласним центром соціальних служб завершено проведення чотириденного навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу. Участь у ньому взяли 9 осіб.
Були розглянуті питання щодо нормативно-правового забезпечення встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу, усиновлення; соціально-психологічних особливостей дітей, які потребують влаштування у сім'ю; вимог до кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі; їх прав та обов'язків; адаптації дитини до нового середовища; налагодження контакту з нею; виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.
У проведенні навчання взяв участь спеціаліст служби у справах дітей облдержадміністрації.

Last Updated on Tuesday, 18 May 2021 13:48
 

Проведено онлайн-семінар для надавачів соціальних послуг з питань патронату

E-mail Print PDF

12 травня 2021 року Рівненським обласним центром соціальних служб спільно з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» проведено онлайн-семінар для надавачів соціальних послуг з питань патронату в умовах децентралізації та деінституалізації, пошуку та первинного відбору кандидатів. У семінарі взяли участь понад 100 представників виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг, територіальних центрів соціального обслуговування територіальних громад та служб у справах дітей області. Учасники отримали презентацію, відеоматеріали з питань патронату над дитиною для поширення.

 


Page 2 of 153