Home Заходи та події
Заходи та події

Круглий стіл щодо протидії торгівлі людьми у Здолбунові

E-mail Print PDF

6 листопада працівники Здолбунівського районного центру соціальних служб взяли участь у засіданні круглого столу щодо протидії торгівлі людьми. Організатори - Рівненська громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка». Учасники заходу - представники Здолбунівських районних структур, дотичних до вирішення даної проблеми: управління соціального захисту  населення райдержадміністрації, районний центр соціальних служб, служба у справах дітей, відділення поліції.

Круглий стіл пройшов у рамках реалізації проєкту «Впровадження національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації» за підтримки Міжнародної організації з міграції та Рівненської обласної державної адміністрації.

 

Допоможіть дитині зростати в сім’ї - станьте ПАТРОНАТНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ!

E-mail Print PDF
 

Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО/ООС

E-mail Print PDF

На базі Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості пройшов інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО/ООС.

До заходу були залучені представники організацій та соціальних служб району, робота яких пов'язана з наданням послуг демобілізованим учасникам АТО та їх сім'ям: начальник відділу активної підтримки безробітних районної філії Надія Білоус, головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Ольга Овдіюк, заступник начальника Здолбунівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Наталія Лещенко, провідний фахівець із соціальної роботи Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Стерник.

Учасники семінару отримали ряд інформаційних послуг щодо їх прав, гарантій, пільг від державних установ. Присутнім роздані пам'ятки, буклети соціального спрямування.

 


Last Updated on Monday, 12 October 2020 15:05
 

Соціальна підтримка сімей,які перебувають в складних життєвих обставинах

E-mail Print PDF

Працівниками Радивилівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді центру проведено профілактичну роботу на території Радивилівської ОТГ. В ході роботи відвідано 11 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Надано їм соціальні послуги відповідного профілактичного змісту.Проведено роз'яснювальну роботу щодо ведення здорового способу життя, взаєморозуміння між членами родини, виховання та навчання дітей. Також здійснено перевірку цільового використання коштів отриманих при народженні дитини. Фактів нецільового використання коштів не виявлено.

 

 

Last Updated on Monday, 12 October 2020 14:45
 

У грудні проведено щорічну благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF
У грудні 2019 року Рівненський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ГО «Соціальна суспільна ініціатива», райміськцентри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та центри об'єднаних територіальних громад провели щорічну благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай» для 4189 дітей пільгових категорій.
Cвяткові дійства пройшли в усіх районах та містах області.
Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая, в тому числі 600 подарункових пакетів підготовлених обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і ГО «Соціальна суспільна ініціатива», які придбані за рахунок коштів обласного бюджету та спонсорської допомоги для 183 дітей із сімей, батьки яких загинули або брали участь у проведенні антитерористичної операції; 80 дітей із сімей вимушених переселенців, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв'язку з виїздом із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО/ООС; 6 дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків; 189 дітей з особливими потребами, 142 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Для формування подарунків залучено 21300 грн спонсорських коштів та продукцію власного виробництва.

Спонсорську допомогу коштами для проведення благодійної акції надали:
ФОП Шиляєв Олександр Леонідович;
ТОВ «Екобрук» - директор Шнайдер Борис Юхимович;
ПрАТ «Агроресурс» -генеральний директор Редько Володимир Миколайович;
ПрАТ «Рівнетурист» - голова правління Логацький Анатолій Микитович;
ПФ «Ю.Р.І.»- генеральний директор Романенко Юрій Іванович;
ПП «Фабрика кондитерських прикрас» - директор Царук Людмила Іванівна;
ТДВ «Поліссяхліб» - директор Коробка Олександр Федорович;
ПП «Техпрофіль» - директор Романчук Микола Миколайович;
ФОП Яцюк Микола Вікторович;
ПП «Сяйво-В» - директор Шумляковський Валентин Йосипович.

Спонсорську допомогу продукцією власного виробництва для проведення благодійної акції надали:
ТОВ ВТП «Агропереробка» - генеральний директор Рудомська Ольга Юхимівна;
ТОВ «Водограй» - директор Рибачок Леонід Ростиславович;
ТОВ фірма «Оттімо»- директор Мазурець Олександр Вікторович;
ТзОВ «Хлібодар» (Рум'янець) - директор Загривий Микола Миколайович;
ФОП Міхненко Олександр Миколайович.

Щиро дякуємо Вам за те, що допомогли дітям відчути чарівність свята, яке запалило в їхніх оченятах неприховану радість. Нехай щедрий святий Миколай обдарує Вас і Ваші родини щастям, радістю і здоров'ям!

 

Last Updated on Thursday, 26 December 2019 16:55
 


Page 9 of 153