Home Заходи та події
Заходи та події

16 днів проти насильства

E-mail Print PDF

"16 днів проти насильства" - що включають та чому це важливоВсеукраїнська акція "16 днів проти насильства" - щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня - Дня прав людини.У проміжок між цими датами відзначається:• 1 грудня - Міжнародний день боротьби зі СНІДом• 2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством• 3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю• 5 грудня - Міжнародний день волонтера• 9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцієюОсновними завданнями акції "16 днів проти насильства" є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: запобігання та протидії домашнього насильства та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об'єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини.Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав із 1981 року в пам'ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабель, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.Із 1991 року акцію "16 днів проти насильства" підтримують у 100 країнах світу, щоб збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства і створити соціальний простір, вільний від насильства. Україна приєдналася до акції "16 днів проти насильства" 2001 року.За даними ООН, близько 4-х мільйонів українських жінок страждають від насилля в родинах щорічно. І тільки 10-15% звертаються по допомогу.В Україні від домашнього насилля у рік гине приблизно 600 жінок. За 9 місяців 2020 року центрами соціальних служб Рівненської області 963 сім'ям (у них 1015 дітей) з проблемою домашнього насильства надано різні види соціальних послуг відповідно до їх потреб. Послуги з консультування надано 854 сім'ям (особам), послуги із соціальної профілактики - 644, соціальної інтеграції та реінтеграції - 169, соціальної адаптації - 101, представництво інтересів - 177, посередництва - 42, натуральної допомоги - 17, інформування - 668 сім'ям.

Last Updated on Thursday, 26 November 2020 15:29
 

Навчання для кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу

E-mail Print PDF

У листопаді Рівненським обласним центром соціальних служб проведено 4-х денне навчання для кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу.

Last Updated on Thursday, 26 November 2020 15:24
 

Благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF

Рівненський обласний центр соціальних служб та громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива» запрошують всіх бажаючих приєднатись до проведення благодійної акції «Що приніс нам Святий Миколай» та надати спонсорську допомогу продукцією власного виробництва або коштами для придбання канцтоварів та солодких подарунків дітям-учасникам цього заходу. Акція відбудеться в районах та містах Рівненської області для 600 дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО/ООС, дітям, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, дітям з сімей вимушених переселенців, дітям з інвалідністю, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування.
Кошти Ви можете перерахувати на рахунок:
Громадська організація «Соціальна суспільна ініціатива» КОД ЄДРПОУ 41650043 р/р:
номер рахунку за стандартом IBAN UA633333910000026005054739071 РФ АТКБ «Приватбанк з поміткою «На проведення акції «Що приніс нам Св. Миколай»;
номер рахунку за стандартом IBAN UA463204780000026004924431139 АБ «Укргазбанк з поміткою «На проведення акції «Що приніс нам Св. Миколай».

Рекламу Вашої благодійної діяльності гарантуємо. Хід проведення акції в районах та містах області та фінансова звітність про використання залучених коштів та подарунків буде постійно висвітлюватись на наших сторінках у фейсбуці та веб-сайті www.rocsssdm.rv.ua.

При потребі Вам будуть надані копії всіх фінансових документів.
Заздалегідь вдячні Вам за підтримку та допомогу!

 

Проведено онлайн-нараду з директорами центрів соціальних служб

E-mail Print PDF

16 листопада Рівненським обласним центром соціальних служб проведено онлайн-нараду з директорами центрів соціальних служб щодо подальшого функціонування центрів в умовах децентралізації. Обговорено питання збереження центрів для забезпечення надання якісних соціальних послуг в об'єднаних територіальних громадах.

Last Updated on Monday, 16 November 2020 12:41
 

Проведено онлайн-конференцію щодо попепедження домашнього насильства

E-mail Print PDF

11 листопада 2020 року фахівці Рівненського обласного, райміськцентрів  соціальних служб взяли участь в онлайн  конференції «Пандемія COVID-19 та домашнє і ґендерно зумовлене насильство». Конференція проходила  в рамках проекту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства», який  реалізує Національна Рада Жінок України за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська, голова комітету «Соціальні питання та протидія дискримінації» НРЖУ Лідія Козуб,  вчений секретар  Державного інституту сімейної та молодіжної політики Надія Комарова повідомили  та обговорили результати соціологічних опитувань проведених  у Рівненській області,  шляхи та досвід налагодження міжгалузевого міжсекторального співробітництва на рівні ОТГ щодо протидії домашньому насильству,  ознайомили зі звітом спеціального доповідача з питань насильства щодо жінок, його причин та наслідків, поданий Генеральній Асамблеї відповідно до її резолюції. Також  під час онлайн-конференції обговорено та  визначено практичні кроки для формування стратегії «МИР У ДОМІ».

 


Page 8 of 153