Home Заходи та події
Заходи та події

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Дубенському, Сарненському районних, Вараському, Дубенському міських центрах соціальних служб

E-mail Print PDF

З 16 по 20 грудня акцію проведено у Дубенському, Сарненському районах, в м.Вараш та м.Дубно. Фахівці із соціальної роботи стали помічниками Святого Миколая і передали дітям від нього подарунки, які були підготовлені місцевими організаторами, благодійниками, Рівненським обласним центром соціальних служб та ГО «Соціальна суспільна ініціатива».

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах щоразу переконують наскільки важливо творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

 

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Володимирецькому районному, Острозькому, Радивилівському міських центрах соціальних служб

E-mail Print PDF

Центрами напередодні дня Святого Миколая було відвідано сім'ї пільгових категорій та вручено подарунки від місцевих організаторів, благодійників, Рівненського обласного центру соціальних служб та ГО «Соціальна суспільна ініціатива». До акції були залучені волонтери та спонсори. Загалом адресно було доставлено більше 300 подарунків дітям із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Дітки з подарунками, щасливі, усміхнені, сповнені гарного настрою, залюбки читали вірші Святому Миколаю та фотографувалися з ним.

 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Зарічненському, Здолбунівському та Корецькому районних центрах соціальних служб

E-mail Print PDF

Напередодні Дня Святого Миколая спеціалісти Зарічненського районного центру соціальних служб привітали подарунками 120 дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, які проживають на території Кухітськовільської сільської ради, отримали 20 подарункових пакетів.
Здолбунівський районний центр соціальних служб спільно з ДНЗ «Здолбунівським вищим професійним училищем залізничного транспорту» 15 грудня теж провели благодійну акцію для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які навчаються у даному закладі. Студенти зібрались в холі біля святково прибраної ялинки. Спеціалісти Здолбунівського районного центру соціальних служб привітали студентів із наступаючими святами, розповіли їм про соціальні послуги, що надаються центром, вручили солодкі подарунки.
20 грудня Святий Миколай завітав до Церкви Успіння Пресвятої Богородиці до дітей вразливих категорій сімей, якими опікується Здолбунівський районний центр соціальних служб. Юні прихожани та їх рідні уважно слухали службу. Настоятель церкви архімандрит Дмитро Ющак та митрофорний протоієрей Ігор Саковський звершили молебень до Св. Миколая і благословили діток. Після служби Святий Миколай (Анатолій Петрук) вислухав вірші, пісеньки та побажання кожної дитини і обдарував усіх гарними подарунками.
Також, під час благодійної акції для дітей вразливих категорій сімей спеціалісти Здолбунівського районного центру соціальних служб роздали, передали, рознесли 291 подарунок для славних діточок.
Корецьким районним центром соціальних служб роздано 30 подаруночків канцелярських наборів для дітей, батьки яких брали участь у проведенні АТО, дітей із сімей вимушених переселенців, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
Всі діти отримали подарунки від Святого Миколая, які були підготовлені місцевими організаторами, благодійниками, Рівненським обласним центром соціальних служб та ГО «Соціальна суспільна ініціатива».

 

Онлайн конференція «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від домашнього насильства»

E-mail Print PDF

Працівники обласного центру соціальних служб взяли участь в онлайн конференції «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від домашнього насильства»

Last Updated on Tuesday, 01 December 2020 12:46
 

Онлайн-семінар «Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей»

E-mail Print PDF

Директор Рівненського обласного центру соціальних служб - Ананій Бучак, начальник відділу - Наталія Мартинюк, провідні фахівці із соціальної роботи - Валентина Коротюк, Олена Нікольченко, Ірина Пилипюк, Тетяна Макітрук взяли участь у 2-х денному онлайн-семінарі «Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Last Updated on Thursday, 26 November 2020 16:14
 


Page 7 of 153