Home Заходи та події
Заходи та події

Перший день дистанційного навчання

E-mail Print PDF

04 лютого 2021 року працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб розпочато дистанційне навчання для 24 прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу з метою підвищення їх виховного потенціалу. Майя Грищук, кандидат психологічних наук, психотерапевт, провела лекцію на тему «Сім'я як система взаємодії. Методи сімейного виховання, формування сімейних традицій та цінностей. Конструктивна взаємодія між біологічними і прийомними дітьми, дітьми-вихованцями», надала відповіді на запитання учасників навчання.

Last Updated on Friday, 05 February 2021 12:33
 

Прес-конференція на тему: «Сімейний патронат - інноваційна послуга, яку запроваджують громади для підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини»

E-mail Print PDF

04 лютого 2021 року працівник Рівненського обласного центру соціальних служб взяв участь у прес-конференції на тему: «Сімейний патронат - інноваційна послуга, яку запроваджують громади для підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини». Захід був проведений у конференц-залі ТОВ «Редакція газети «Сім днів» за участю ЗМІ. Учасниками заходу були представники Рівненського обласного та міського центрів соціальних служб, служби у справах дітей виконавчого комітету Рівненської міської ради, Рівненського обласного центру громадського здоров'я.

 

Участь у засіданні круглого столу

E-mail Print PDF

Спеціалісти Рівненського обласного центру соціальних служб 3 лютого 2021 року взяли участь у засіданні круглого столу, який проходив на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області. Під час заходу присутніх було ознайомлено з реалізацією пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину», обговорено шляхи подальшої співпраці.


Last Updated on Wednesday, 03 February 2021 15:25
 

Підсумки благодійної акції «Що приніс нам Святий Миколай»

E-mail Print PDF

У  грудні  2020  року  Рівненський  обласний  центр соціальних  служб,  ГО «Соціальна суспільна ініціатива», райміськцентри соціальних служб та центри соціальних служб об'єднаних територіальних громад провели щорічну  благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай». 
Участь в акції взяли: 188 дітей із сімей, батьки яких загинули або брали участь у проведенні антитерористичної операції; 93 дітей із сімей вимушених переселенців, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв'язку з виїздом із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО/ООС; 3 дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків; 219 дітей з інвалідністю та 97 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.      
Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая, в тому числі 600 подарункових пакетів підготовлених обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і ГО «Соціальна суспільна ініціатива», які придбані за рахунок коштів обласного бюджету та спонсорської допомоги.

Спонсорську допомогу коштами для проведення благодійної акції надали:

ТОВ «Екобрук» -  директор Шнайдер Борис Юхимович;

ФОП Шиляєв Олександр Леонідович;

ПрАТ «Агроресурс» -генеральний директор Редько Володимир Миколайович;

ПП «Техпрофіль» - директор Романчук Микола Миколайович;

ФОП Міхненко Олександр Миколайович.

Спонсорську допомогу продукцією власного виробництва для проведення благодійної акції надали:

ТОВ «Водограй» - директор Рибачок Леонід Ростиславович, продукція власного виробництва;

ПП «Фабрика кондитерських прикрас» - директор Царук Людмила Іванівна.

Щиро дякуємо всім хто допоміг дітям відчути чарівність свята!!!


Last Updated on Monday, 28 December 2020 14:44
 

Обласна благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай» у Гощанському, Дубровицькому, Костопільському та Рокитнівському районних центрах соціальних служб

E-mail Print PDF

Працівниками Гощанського, Костопільського, Рокитнівського районного центру соціальних служб подарунки були роздані діткам, які найбільше потребують уваги та підтримки. Спеціалістами Дубровицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з «Дубровицьким інклюзивно-ресурсним центром» вручено подарункові набори діткам, які виховуються в інклюзивних групах та здобувають освіту за індивідуальною формою навчання, щоб навчання було цікавим та легким, розкривались таланти та здібності.

 

 


Page 6 of 153