Home Заходи та події
Заходи та події

Рівненський обласний центр соціальних служб приєднався до програми «Озеленення планети»

E-mail Print PDF

Негода не стала на заваді добрій справі! Не зважаючи на квітневий сніг, заступником голови обласної державної адміністраціі Людмилою Шатковською,  директором департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту     Юлією Шигоревою, директором обласного центру соціальних служб Ананієм Бучаком, спільно з працівниками центру та департаменту, висаджено «каштанову алейку» у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка. Захід проведено з метою озеленення та благоустрою територій в рамках програми «Озеленення планети» . Саджанці дерев придбані працівниками обласного центру соціальних служб в КП Рівненський міський трест зеленого господарства.


Last Updated on Tuesday, 06 April 2021 15:02
 

Онлайн-семінар для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи територіальних громад

E-mail Print PDF

30 березня 2021 року Рівненським обласним центром соціальних служб проведено онлайн-семінар для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи територіальних громад, центрів надання соціальних послуг, центрів соціальних служб з питань створення та забезпечення діяльності сімей опікунів, піклувальників, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.
Під час семінару були розглянуті такі питання:
надання соціальних послуг у територіальній громаді;
нормативно-правові основи щодо створення та забезпечення діяльності сімей опікунів, піклувальників, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу в територіальній громаді;
дотримання вимог Державного стандарту соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;
організація проходження навчань кандидатами в опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, усиновлювачі.
Представники служби у справах дітей облдержадміністрації обговорили з учасниками питання контролю за умовами виховання, утримання і розвитку дитини, над якою встановлено опіку, піклування, яка влаштована в прийомну сім'ю, дитячий будинок сімейного типу.

Last Updated on Friday, 02 April 2021 11:23
 

Онлайн семінар

E-mail Print PDF

24 - 25 березня 2021 року Рівненським обласним центром соціальних служб для фахівців із соціальної роботи територіальних громад, центрів надання соціальних послуг проведено онлайн семінар з питань організації та обліку соціальної роботи і надання соціальних послуг  сім'ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час семінару були розглянуті такі питання:

нормативно-правові основи щодо організації надання соціальних послуг, проведення соціальної роботи в територіальній громаді;

складні життєві обставини: сутність і характеристика;

порядок організації надання соціальних послуг. Ведення випадку - ключова технологія роботи із сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. Основні етапи випадку, типи складності та їх визначення;

візит у сім'ю;

послуга соціального супроводу як складова технології. Категорії сімей, які обов'язково підлягають соціальному супроводу. Дії та заходи під час соціального супроводу. Характеристика документації.

Також обговорювали впровадження послуги патронату над дитиною в територіальних громадах.

Про надання послуг сім'ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, закладами соціального обслуговування обласного рівня учасникам семінару розповіли представники обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Рівненського обласного соціального гуртожитку та Рівненського центру соціально-психологічної допомоги.

Представник громадської організації «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» розповіла учасникам семінару про шляхи співпраці та реалізації спільних проектів.


Last Updated on Thursday, 25 March 2021 15:42
 

Навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі

E-mail Print PDF

26  лютого 2021 року Рівненським обласним центром соціальних служб завершено чотириденне навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі,  участь в якому взяли 7 осіб.

Під час заходу були розглянуті питання щодо нормативно-правового забезпечення встановлення опіки, піклування, усиновлення; соціально-психологічних особливостей дітей,  які потребують влаштування у сім'ю; вимог до кандидатів в опікуни, піклувальники, усиновлювачі;   їх прав та обов'язків; адаптації дитини до нового середовища; налагодження контакту з нею; виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.


 

Гід з державних послуг

E-mail Print PDF

З метою підвищення обізнаності  громадян України, іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, щодо державних послуг, які можна отримати в Україні, та мінімізації побутової корупції при їх отриманні 27 серпня 2020 року Мінцифри запровадило Гід з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний запосиланням: https://guide.diia.gov.ua/.

Last Updated on Monday, 01 March 2021 10:13
 


Page 4 of 153