Home Заходи та події Патронатна сім'я успішно пройшла навчання

Патронатна сім'я успішно пройшла навчання

E-mail Print PDF

Патронатна сім'я (Сарненський р-н, с. Тинне) успішно пройшла навчання в Івано-Франківському обласному центрі соціальних служб за Програмою підготовки патронатних вихователів, затвердженою наказом Мінсоцполітики від 19 вересня 2017 року № 1349.
Відповідно до вищезазначеної Програми Рівненським обласним центром соціальних служб 27-28 квітня 2021 року здійснено виїзди у м. Сарни та Немовицьку територіальну громаду Сарненського району, під час яких проведено тренінгові заняття «Готовність сім'ї до надання послуги патронату над дитиною», «Міждисциплінарна команда: партнерство та прийняття рішень у найкращих інтересах дитини»; співбесіду в рамках підготовки кандидатів у патронатні вихователі з керівниками структурних підрозділів Сарненської районної державної адміністрації та Немовицької сільської ради.
Участь у заході взяли заступник голови Сарненської райдержадміністрації Любов Мацигон, начальник служби у справах дітей Сарненської райдержадміністрації Світлана Белаш, національний тренер Людмила Рибчук, регіональний тренер Тетяна Макітрук, представники відповідних установ Немовицької сільської ради, кандидат у патронатні вихователі та його помічник.

Last Updated on Thursday, 29 April 2021 09:29