Home
Заходи та події


Робота з сім’ями у Здолбунівському районі

E-mail Print PDF

В рамках діяльності Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи працівники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 19 червня побували на території Дерманської Першої та Дерманської Другої сільських рад.
Спеціалісти Центру Тетяна Стерник, Катерина Тищенко та Ольга Кухарчук відвідали 29 сімей, яким призначено допомогу при народженні та одиноких матерів, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, сімей демобілізованих учасників АТО, сімей, в яких виховуються діти під опікою та діти з особливими потребами.

 

Методична допомога Радивилівській ОТГ

E-mail Print PDF

З метою надання методичної допомоги Радивилівській ОТГ щодо створення системи надання соціальних послуг 18 червня прибули директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ананій Бучак та начальник обласної служби у справах дітей Віктор Марчук. Обласні керівники зустрілися з заступником міського голови Олександром Пастухом, директором міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Тетяною Франко та начальником служби у справах дітей Радивилівської РДА Юлею Щепанською. Було обговорено ряд проблемних питань та окреслено шляхи їх вирішення.
«Реформа децентралізації передбачає передачу повноважень на місця, у тому числі, в сфері захисту прав дітей. Тому в ОТГ мають забезпечити послуги, максимально наближені до конкретної дитини, і спрямовані на благополуччя та її безпеку, а також своєчасне втручання у певну ситуацію», - зазначив Віктор Марчук.

 

Робота з сім’ями у Дубенському районі

E-mail Print PDF

Фахівцями із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 4 червня спільно з фахівцями обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено оцінку потреб сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, на території Тараканівської об'єднаної територіальної громади. Відвідано 7 сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, та 4 молоді особи, які мають умовну судимість без позбавлення волі. Фахівцями проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов'язків, також проведено бесіди з двома особами, які є учасниками корекційно-тренінгової програми для осіб, що вчиняють насильство в сім'ї та не відвідують її.
З метою перевірки цільового використання коштів при народженні дитини, які сім'я отримує для забезпечення батьками належних умов для повноцінного життя та виховання дітей, їх безпечного і комфортного проживання, відвідано 5 сімей з дітьми, що проживають на території Тараканівської об'єднаної територіальної громади.

 

Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

E-mail Print PDF

З нагоди відзначення 1 червня Міжнародного дня захисту дітей в Корецькому районі проведено ряд заходів.
В цей день всі діти, мали можливість безкоштовно відвідати Корецький історичний музей та інтернет-центр у Корецькій центральній районній бібліотеці.
Також дітлахи мали можливість взяти участь у спортивних змаганнях та розвагах біля ДЮСШ «Я - майбутній чемпіон».
Організовано пакети із гостинцями для дітлахів, які в цей час перебували у дитячому відділенні Корецької ЦРЛ, цього дня у лікарні знаходилося 11 дітей.
Провідним фахівцем із соціальної роботи Корецького РЦ СССДМ спільно із інспектором Корецького районного сектору з питань пробації організовано екскурсію в Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир для осіб молодіжного віку, які схильні до правопорушень.
Проведено виставку домашніх улюбленців "Вусо-Лапо-Хвіст". Всі учасники отримали цікаві подарунки.
З метою патріотичного виховання дітей, розвідбатальйоном оперативного командування ,,Захід,, проведено виставку військової техніки, навчальної зброї та боєприпасів.
Для 30 дітей із сімей учасників АТО та дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, організовано безкоштовне відвідування атракціонів.
Працівниками центральної районної дитячої бібліотеки організовано літературно-розважальне свято «Нехай щирий сміх дитячий на Україні лунає» для дітей 3-4 класів з особливими потребами та дітей-сиріт, з театралізованою виставою та казковими персонажами. Діти взяли участь у різноманітних конкурсах, розвагах. В кінці програми для дітей роздано подарунки. Всього охоплено 20 дітей.
На центральній площі міста відбулася театралізована-концертна програма за участю талановитих дітей під назвою «Мир на планеті-щастя всім дітям!» за участю талановитих дітей, яка розпочалась з вітальних слів керівництва району та міста.
В рамках святкової програми залучено дітей з навчальних закладів міста та районного будинку школяра. Своїми співами та танцями діти розважали всіх присутніх. Усі учасники свята мали змогу помилуватися виставкою творчих робіт вихованців Будинку школярів, проведено різноманітні ігри та розваги: містечко ,,Малятко", містечко ,,Талантів", «Ігрове містечко», «Спортивне» містечко, містечко спритних та кмітливих, розважально-пізнавальна акція РВ МНС «Врятувати, запобігти, допомогти», проведено акцію «Щаслива програмка». Не обійшлося свято без традиційного конкурсу «Малюнок на асфальті» під назвою - «З Україною в серці». Переможці та учасники конкурсів отримали цінні подарунки та заохочувальні призи. Діти бавились на батутах, каруселях та грали в ігри. Охоплено більше 700 дітей.
Відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту РДА організовано змагання серед школярів міста «Велодром» - змагання з їзди на велосипедах.
Організовано екскурсію до Святих джерел с. Липки (для дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах)
Завдяки спонсору, приватному підприємцю І.Бецан дітям під час свята роздано 900 порцій морозива.
Також висловлюємо щиру подяку всім спонсорам, які долучилися до організації у святі, без Вас це свято не було б таке веселе та яскраве!!!!, а саме: Ничипорчуку Сергію, ПП Поліщук Олександрі, ПП Савчуку Валентину, Броневицькому Олександру, ПП Цибанюку Костянтину, ПП Данишу Василю, ТОВ ,,Лідер продукт"- Поліщуку Олександру, ФОП Галушку Василю, ПП Данилюку Володимиру, ПП Бецан Іванні та начальнику Корецької експлуатаційної дільниці Рівненського МУВП Самойдюку Миколі.

 

Свято "Щасливе дитинство" у Здолбунові

E-mail Print PDF

Сьогодні у Здолбунівському міському парку особливо гамірно: діти зібрались на свято «Щасливе дитинство». Серед запрошених хлопчики і дівчатка учасників АТО; дітки з особливими потребами; із багатодітних сімей; тих, що перебувають у складних життєвих обставинах.
Зі святом присутніх привітав заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації, письменник Сергій Гридін.
Цього року після тренінгу знайомства учасників було розділено на дві вікові групи: від 2,5 до 7 років та трохи старші гості.
Надія Білоус, фахівець служби зайнятості, провела пізнавальну профорієнтаційну вікторину «Яка це професія?», яка передбачала відгадування загадок, кросвордів та інших вправ про назви професій. Між проводилися веселі хвилинки-веселинки та рухливі ігри.
Менші діти малювали на асфальті на тему «Моя мрія». Їм допомагали батьки, бабусі, знайомі, які від цього також отримали задоволення.
Діти усі отримали багато позитивних емоцій, розширили коло своїх друзів, а також солодкі подарунки від депутата Рівненської обласної ради Владислава Сухляка та мінімаркету «Центр» (ПП Валентина Єгорова) .
Захід провели: директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці із соціальної роботи Тетяна Стерник та Оксана Орещенко; допомагали волонтери - Вікторія Кублік та Михайло Семенюк.

 


Page 10 of 138